2022 YILI YEM BİTKİLERİ DESTEKLEME BAŞVURULARI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ALINMAYA BAŞLAMIŞTIR. DESTEKLEME BAŞVURULARININ SON TARİHİ FİĞ VE YULAF İÇİN 31 MAYIS, SILAJLIK MISIR İÇİN 22 AĞUSTOS OLARAK BELİRLENMİŞTİR.
ÖNCEKİ YILLARDA DESTEKLEMELERDEN FAYDALANAN ÇİFTÇİLERİMİZİN DOSYALARINI YENİLEMELERİ GEREKMEKTEDİR. HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN VATANDAŞLARIMIZIN BELİRTİLEN TARİHLERDEN ÖNCE İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN MÜRACAAT ETMELERİ İLAN OLUNUR.
Sayın Başkan, geçtiğimiz günlerde Çaycumalılar Buluşuyor etkinliklerini yaptınız. Son derece…
İLÇENİN MUHSİNLER KÖYÜ’NDEN, HASAN GEBEŞ’İN OĞLU, ÇAYCUMA MİNİBÜS ŞOFÖRLERİNDEN NURETTİN…
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DR. SEDA TAPDIK’IN MODERATÖRLÜĞÜNDE; “KADINA…
İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN ALMANYA LENNESTADT’TA İKAMET EDEN, TACETTİN VE ŞÜKRAN…