İndirim yapan firma sayısı 303’e yükseldi

İndirim yapan firma sayısı 303’e yükseldi

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2024 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 245 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin Türkiye’nin en gelişmiş şehir kartı olarak Çaycumalıların hizmetine sunduğu ÇaycumaKart’a indirim yapan firma sayısı 303 oldu

Çaycuma Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesinin altyapısını kullanarak Türkiye’nin en gelişmiş şehir kartı olan ÇaycumaKart’ı hizmete sundu. Tüm dünyada geçerli olarak her türlü alışveriş imkânı sunan, nitelikli sosyal yardım yapılmasını sağlayan kart, temassız ödeme ve nitelikli sosyal yardım yapılması, güvenlikli oluşu, herhangi bir aidatı ve yenileme sorunu olmaması gibi özellikleriyle binlerce Çaycumalı tarafından tercih edildi.

YAPILAN İNDİRİMLER KİMİ İŞYERLERİNDE %50’YE KADAR ULAŞIYOR
Çaycuma Belediyesi hizmetlerinin yanı sıra anlaşmalı firmalardan indirimli alışveriş olanağı da sunan kart, iş yerlerinden de geniş ilgi gördü. Çaycuma Belediyesi personelince yapılan tanıtımlar sonrasında, indirim olanağı sunan firma sayısı 303’e ulaştı. Üye işyerleri, Çaycuma Meslek Yüksekokulu’nda okuyan çok sayıda öğrencinin de sahip olduğu kartla yapılan alışverişlerde, kendi belirledikleri oranda indirim yapıyor. Yapılan indirimler kimi işyerlerinde %50’ye kadar ulaşıyor.

BÜYÜK ŞEHİRLERDE NE VARSA AYNISI ÇAYCUMA’DA OLSUN İSTİYORUZ
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Büyük şehirlerde ne varsa aynısı Çaycuma’da olsun, Çaycumalılar büyük şehirlerin vatandaşlarına yaşamlarını kolaylaştırmak için sunduğu her türlü hizmetten yararlansın diye yoğun çaba harcıyoruz. ÇaycumaKart’ı bu çabamızın bir ürünü olarak hizmete sunduk. Ülkenin en gelişmiş şehir kartı olan ÇaycumaKart diğer hizmetlerinin yanı sıra indirimli alışveriş olanağı da sunuyor. Ankara’daki binlercesinin yanı sıra Çaycuma’da indirim sağlayan firma sayısının 303’e ulaştı. Bu sayı her geçen gün daha da artıyor” dedi.

KARTLARDAN ELİMİZDE AZ SAYIDA KALDI
Kartın Çaycuma Belediye hizmetlerinde de önemli oranda indirin sağladığını söyleyen Başkan Kantarcı, sözlerini, “Mesela Seka Konukevi konaklama hizmetinde %15, Kent Ormanı ve Yaşampark kafelerde %10, Varagel ve ÇOMBÜS hizmetlerinde %20, Atatürk Spor Merkezimizde 3 aylık abonelik %10, 6 aylık aboneliklerde %15, yıllık aboneliklerdeyse %20 indirim sağlıyoruz. İşyerlerimiz indirim oranlarını kendileri belirliyor. Bu oran kimi işyerlerinde tıpkı bizim ÇOMBÜS’ ve Varagel’de yaptığımız gibi %50’ye kadar varıyor. Çip krizi nedeniyle sınırlı bastırmak zorunda kaldığımız kartlardan az sayıda kaldı. Hala kart sahibi olmayan vatandaşlarımız ÇaycumaKart’ın sunduğu olanaklardan yararlanmak istiyorsa ellerini çabuk tutmalılar. Ben bize bu olanağı sunan Ankara Büyükşehir Belediyemizin çok değerli Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a, indirim olanağı sunan firmalarımıza çok teşekkür ediyorum.” diyerek tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma’nın en prestijli projelerinden biri…

Çaycuma’nın en prestijli projelerinden biri olan ahşap caminin karkas montajı…

12.11.2020
Perşembe
Detaylar

Vitrinler Yarışıyor

20.12.2023
Çarşamba
Detaylar

ŞAHİNDE GÜNEY’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ ULUKÖY KÖYÜ’NDEN, ZEKİ, HAYRİ VE SELAHATTİN GÜNEY’İN ANNELERİ, ULUKÖY…

10.07.2023
Pazartesi
Detaylar

İSMAİL AYDIN’IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLE EŞRAFINDAN, MERHUM HASAN VE REFİYE AYDIN’IN OĞULLARI,…

30.08.2022
Salı
Detaylar