İndirim yapan firma sayısı 303’e yükseldi

İndirim yapan firma sayısı 303’e yükseldi

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2024 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 215 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin Türkiye’nin en gelişmiş şehir kartı olarak Çaycumalıların hizmetine sunduğu ÇaycumaKart’a indirim yapan firma sayısı 303 oldu

Çaycuma Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesinin altyapısını kullanarak Türkiye’nin en gelişmiş şehir kartı olan ÇaycumaKart’ı hizmete sundu. Tüm dünyada geçerli olarak her türlü alışveriş imkânı sunan, nitelikli sosyal yardım yapılmasını sağlayan kart, temassız ödeme ve nitelikli sosyal yardım yapılması, güvenlikli oluşu, herhangi bir aidatı ve yenileme sorunu olmaması gibi özellikleriyle binlerce Çaycumalı tarafından tercih edildi.

YAPILAN İNDİRİMLER KİMİ İŞYERLERİNDE %50’YE KADAR ULAŞIYOR
Çaycuma Belediyesi hizmetlerinin yanı sıra anlaşmalı firmalardan indirimli alışveriş olanağı da sunan kart, iş yerlerinden de geniş ilgi gördü. Çaycuma Belediyesi personelince yapılan tanıtımlar sonrasında, indirim olanağı sunan firma sayısı 303’e ulaştı. Üye işyerleri, Çaycuma Meslek Yüksekokulu’nda okuyan çok sayıda öğrencinin de sahip olduğu kartla yapılan alışverişlerde, kendi belirledikleri oranda indirim yapıyor. Yapılan indirimler kimi işyerlerinde %50’ye kadar ulaşıyor.

BÜYÜK ŞEHİRLERDE NE VARSA AYNISI ÇAYCUMA’DA OLSUN İSTİYORUZ
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Büyük şehirlerde ne varsa aynısı Çaycuma’da olsun, Çaycumalılar büyük şehirlerin vatandaşlarına yaşamlarını kolaylaştırmak için sunduğu her türlü hizmetten yararlansın diye yoğun çaba harcıyoruz. ÇaycumaKart’ı bu çabamızın bir ürünü olarak hizmete sunduk. Ülkenin en gelişmiş şehir kartı olan ÇaycumaKart diğer hizmetlerinin yanı sıra indirimli alışveriş olanağı da sunuyor. Ankara’daki binlercesinin yanı sıra Çaycuma’da indirim sağlayan firma sayısının 303’e ulaştı. Bu sayı her geçen gün daha da artıyor” dedi.

KARTLARDAN ELİMİZDE AZ SAYIDA KALDI
Kartın Çaycuma Belediye hizmetlerinde de önemli oranda indirin sağladığını söyleyen Başkan Kantarcı, sözlerini, “Mesela Seka Konukevi konaklama hizmetinde %15, Kent Ormanı ve Yaşampark kafelerde %10, Varagel ve ÇOMBÜS hizmetlerinde %20, Atatürk Spor Merkezimizde 3 aylık abonelik %10, 6 aylık aboneliklerde %15, yıllık aboneliklerdeyse %20 indirim sağlıyoruz. İşyerlerimiz indirim oranlarını kendileri belirliyor. Bu oran kimi işyerlerinde tıpkı bizim ÇOMBÜS’ ve Varagel’de yaptığımız gibi %50’ye kadar varıyor. Çip krizi nedeniyle sınırlı bastırmak zorunda kaldığımız kartlardan az sayıda kaldı. Hala kart sahibi olmayan vatandaşlarımız ÇaycumaKart’ın sunduğu olanaklardan yararlanmak istiyorsa ellerini çabuk tutmalılar. Ben bize bu olanağı sunan Ankara Büyükşehir Belediyemizin çok değerli Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a, indirim olanağı sunan firmalarımıza çok teşekkür ediyorum.” diyerek tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay…

13.09.2023
Çarşamba
Detaylar

Hayvan Sahiplerine Cezai İşlem Devam…

Hayvan sahiplerine yapılan uyarı ve cezalara rağmen başıboş gezen 8…

29.06.2014
Pazar
Detaylar

Girişimcilere “Hibeler” Konulu Seminer Verilecek

İş arayan ve iş kurmak isteyen gençler, İşini geliştirmek isteyenler,…

03.04.2015
Cuma
Detaylar

ZEYNEP ALACA’NIN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN; ÇİĞDEM VE YILDIRAY ALACA’NIN ANNELERİ, KADER ALACA…

07.03.2022
Pazartesi
Detaylar