İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HİDAYET VE MERHUME NAZİKAR BAKIROĞLU’NUN OĞULLARI, İLKNUR VE HAKAN BAKIROĞLU’NUN BABALARI, MUSTAFA VE MEHMET KAHRAMAN’IN ENİŞTELERİ, MERHUME NECİBE BAKIROĞLU’NUN EŞİ İSMAİL BAKIROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA ÖZGÜR SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ DEREKÖSELER KÖYÜ KOCAMEHMETOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN; ZAHİRE, ZAHİDE, AYNUR VE AYHAN BERBER’İN AĞABEYLERİ…
ÜLKEMİZİN GÜNEY VE GÜNEYDOĞUSUNDA MEYDANA GELEN BÜYÜK DEPREM NEDENİYLE BÖLGEYE…
“Art arda şaşırtıcı olayların yaşandığı, olağan koşullarda deprem etkisi yaratacak…