KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2016 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 51 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yayınladığı Bayram mesajında, “Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz” dedi. Başkan Kantarcı’nın mesajı şu şekilde:

 

“Bayramlar dostluk, bayramlar dayanışma, bayramlar buluşma ve paylaşma zamanlarıdır. Birlik ve kardeşlik duygularının en yükseklere tırmandığı bu günler bizlere kucaklaşma, barışma, bir araya gelme, tanış olma imkânı sunar. Bayramlar, oluşturduğu ortamla içimizde biriken kasveti, kederi dağıtır, hepimizi, daha bir insan kılar. Yarattığı manevi iklimle diyalog ve işbirliği kanallarının açılmasını sağlar. Her birimizin enerjisini düşüren, negatifleştiren gergin siyasi atmosferi aşabilmek için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey de budur.

 

Yarın endişesi duymadan yaşayabileceğimiz, katliamların, yokluğun, yoksulluğun olmadığı, kısaca geleceğe güvenle baktığımız bir dünya istiyoruz. Tüm çabamız, kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, herkesin insanca yaşam hakkına sahip olduğu bir ilçe yaratmak içindir. Bu yüce amaç doğrultusunda, tüm Belediye mensupları, topyekûn olarak Çaycuma’yı geleceğe hazırlamak için canla başla çalışıyoruz.

 

Size layık olabilmek için, Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz. Geleceğe umutla bakmak ve hedeflediğimiz aydınlık yarınlara doğru koşar adım gitmek zorundayız. Ülke genelinde bin türlü rahatsızlık ve endişe ile girdiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın bu yürüyüşün dev bir adımı olmasını diliyor, bu duygularla yurttaşlarımın ve tüm İslam âleminin bayramını yürekten kutluyorum.”

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ATİYE BERBER’İN CENAZESİ

İLÇENİN AHATLI KÖYÜ’NDEN; CEMİL BERBER’İN ANNESİ, ZEYNEP BERBER’İN KAYINVALİDESİ, MERHUM…

11.03.2022
Cuma
Detaylar

HAMİDE YILDIZ’IN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜ HACI MAHALLESİ’NDEN; SEKA’DAN EMEKLİ SATILMIŞ YILDIZ’IN EŞİ…

19.02.2022
Cumartesi
Detaylar

Kamuoyuna Duyuru

Dokuz yıla yakın bir süredir kenti yeni baştan inşa eden…

08.10.2022
Cumartesi
Detaylar

FİKRİYE ARSLAN’IN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN; MERHUM AHMET VE MERHUME DÖNDÜ ÖZIRMAK’IN KIZLARI,…

04.03.2022
Cuma
Detaylar