KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2016 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 15 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yayınladığı Bayram mesajında, “Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz” dedi. Başkan Kantarcı’nın mesajı şu şekilde:

 

“Bayramlar dostluk, bayramlar dayanışma, bayramlar buluşma ve paylaşma zamanlarıdır. Birlik ve kardeşlik duygularının en yükseklere tırmandığı bu günler bizlere kucaklaşma, barışma, bir araya gelme, tanış olma imkânı sunar. Bayramlar, oluşturduğu ortamla içimizde biriken kasveti, kederi dağıtır, hepimizi, daha bir insan kılar. Yarattığı manevi iklimle diyalog ve işbirliği kanallarının açılmasını sağlar. Her birimizin enerjisini düşüren, negatifleştiren gergin siyasi atmosferi aşabilmek için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey de budur.

 

Yarın endişesi duymadan yaşayabileceğimiz, katliamların, yokluğun, yoksulluğun olmadığı, kısaca geleceğe güvenle baktığımız bir dünya istiyoruz. Tüm çabamız, kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, herkesin insanca yaşam hakkına sahip olduğu bir ilçe yaratmak içindir. Bu yüce amaç doğrultusunda, tüm Belediye mensupları, topyekûn olarak Çaycuma’yı geleceğe hazırlamak için canla başla çalışıyoruz.

 

Size layık olabilmek için, Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz. Geleceğe umutla bakmak ve hedeflediğimiz aydınlık yarınlara doğru koşar adım gitmek zorundayız. Ülke genelinde bin türlü rahatsızlık ve endişe ile girdiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın bu yürüyüşün dev bir adımı olmasını diliyor, bu duygularla yurttaşlarımın ve tüm İslam âleminin bayramını yürekten kutluyorum.”

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

HAVVA ERDOĞDU’NUN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; YASEMİN, AYGÜL VE SEFER ERDOĞDU’NUN ANNELERİ, DURSUN…

20.03.2022
Pazar
Detaylar

SELAHATTİN ÇEVİK’İN CENAZESİ (12.11.2021)

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; GÜLŞEN, GÜLİSTAN VE ERTAN ÇEVİK’İN BABALARI, CEVRİYE…

12.11.2021
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesi Taşınmazlar 25.10.2016

25.10.2016
Salı
Detaylar

ÇAYCUMA BELEDİYESİ SEKA SİNEMASINDAN

ÇEKİMLERİ ÇAYCUMA’DA YAPILAN “KARA NEME – GELİN DERESİ” ADLI FİLM…

21.01.2022
Cuma
Detaylar