KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2016 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 64 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yayınladığı Bayram mesajında, “Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz” dedi. Başkan Kantarcı’nın mesajı şu şekilde:

 

“Bayramlar dostluk, bayramlar dayanışma, bayramlar buluşma ve paylaşma zamanlarıdır. Birlik ve kardeşlik duygularının en yükseklere tırmandığı bu günler bizlere kucaklaşma, barışma, bir araya gelme, tanış olma imkânı sunar. Bayramlar, oluşturduğu ortamla içimizde biriken kasveti, kederi dağıtır, hepimizi, daha bir insan kılar. Yarattığı manevi iklimle diyalog ve işbirliği kanallarının açılmasını sağlar. Her birimizin enerjisini düşüren, negatifleştiren gergin siyasi atmosferi aşabilmek için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey de budur.

 

Yarın endişesi duymadan yaşayabileceğimiz, katliamların, yokluğun, yoksulluğun olmadığı, kısaca geleceğe güvenle baktığımız bir dünya istiyoruz. Tüm çabamız, kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, herkesin insanca yaşam hakkına sahip olduğu bir ilçe yaratmak içindir. Bu yüce amaç doğrultusunda, tüm Belediye mensupları, topyekûn olarak Çaycuma’yı geleceğe hazırlamak için canla başla çalışıyoruz.

 

Size layık olabilmek için, Çaycuma’ya hizmet etmeyi en büyük ibadet sayıyoruz. Geleceğe umutla bakmak ve hedeflediğimiz aydınlık yarınlara doğru koşar adım gitmek zorundayız. Ülke genelinde bin türlü rahatsızlık ve endişe ile girdiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın bu yürüyüşün dev bir adımı olmasını diliyor, bu duygularla yurttaşlarımın ve tüm İslam âleminin bayramını yürekten kutluyorum.”

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

MUHSİN ERGİN’İN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; EZGİ ERGİN ‘NİN BABASI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEHMET…

26.01.2022
Çarşamba
Detaylar

Çocuk belediyesinin seçim takvimi açıklandı

Çaycuma Çocuk Belediyesi 25 Ekimde başkanını seçiyor. Yeni başkan 29…

10.10.2018
Çarşamba
Detaylar

YAŞARE ATLI’NIN CENAZESİ

İLÇEMİZ KARAMUSA MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RECEP VE HAYRİYE AKDOĞAN’IN KIZLARI, SERPİL…

04.01.2024
Perşembe
Detaylar

Eşsiz insan, büyük lider

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı: “Onu, her zamankinden daha fazla…

09.11.2016
Çarşamba
Detaylar