Kardeşlik duygularının egemenliğine vesile olsun

Kardeşlik duygularının egemenliğine vesile olsun

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2022 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 188 görüntüledi
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Regaip Kandili nedeniyle yayımladığı mesajda, “Her birimizin ülkemizin karşı karşıya olduğu sorunlardan kurtulması, yaşanan zorlukları aşıp, esenliğe ulaşması için yakarışta bulunacağı bu gecede, ülkemizin birlik beraberliğinin korunması kadar her işe, her amele kardeşlik duygularının egemen olması da en büyük dileklerimiz arasında yer alacak” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kantarcı mesajında, “Mübarek üç ayları müjdeleyen bir Regaip Kandili’nin daha manevi iklimine girmiş bulunuyoruz. Tüm İslam alemince rahmet ve mağfiret gecesi olarak kabul edilen Regaip Kandili, aynı zamanda, yüce peygamberimizin anne rahmine düştüğü gün olarak da biliniyor. Bu kutlu gece, yüce Allah tarafından biz Müslümanlara, huzur ve salaha erebilmemiz için her anından istifade etmemiz gereken bir bereket gecesi olarak lütfedilmiş bulunuyor. Tüm inananlar olarak, bu gece, tüm ellerimizi semaya açıp tövbe edecek, Yüce Allah’tan sağlık, sıhhat, barış, adalet dileyeceğiz” dedi.
Salgın koşulları içinde kutladığımız son kandil olsun
Kantarcı açıklamasını, “Her birimizin ülkemizin karşı karşıya olduğu sorunlardan kurtulması, yaşanan zorlukları aşıp, esenliğe ulaşması için yakarışta bulunacağı bu gecede, ülkemizin birlik beraberliğinin korunması kadar her işe, her amele kardeşlik duygularının egemen olması da en büyük dileklerimiz arasında yer alacak. Salgın koşulları içinde kutladığımız son kandil olması, herkesin ailesiyle birlikte mutluluk ve huzur içinde yaşaması en önemli dualarımızdan birini oluşturacak. Her zaman hulusi kalple kendine yöneldiğimiz Yüce Allah’ın bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine, dualarımızı kabul edeceğine inanıyor, bu duygu ve düşüncelerle, aziz Çaycumalılarla tüm Zonguldaklı hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam aleminin Regaip Kandilini kutluyorum” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Pehlivanlar’a yeni park

Çaycuma Belediyesi, Pehlivanlar Mahallesi’nde, Temizlik Deresi kıyısında planlanan yeni bir…

07.07.2017
Cuma
Detaylar

1.Çaycuma Yol Koşusu

31.10.2021 Pazar:10.00

30.10.2021
Cumartesi
Detaylar

CEVDET ARTUN’UN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ KARAGÖZLER MAHALLESİNDEN; CELALETTİN, ŞERAFETTİN VE YILMAZ ÇOKAL’IN…

26.10.2022
Çarşamba
Detaylar

HACER ARTUN’UN CENAZESİ

İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜ’NDEN, NECATİ ARTUN’UN EŞİ HACER ARTUN VEFAT ETMİŞTİR….

31.10.2022
Pazartesi
Detaylar