Kardeşlik duygularının egemenliğine vesile olsun

Kardeşlik duygularının egemenliğine vesile olsun

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2022 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 50 görüntüledi
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Regaip Kandili nedeniyle yayımladığı mesajda, “Her birimizin ülkemizin karşı karşıya olduğu sorunlardan kurtulması, yaşanan zorlukları aşıp, esenliğe ulaşması için yakarışta bulunacağı bu gecede, ülkemizin birlik beraberliğinin korunması kadar her işe, her amele kardeşlik duygularının egemen olması da en büyük dileklerimiz arasında yer alacak” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kantarcı mesajında, “Mübarek üç ayları müjdeleyen bir Regaip Kandili’nin daha manevi iklimine girmiş bulunuyoruz. Tüm İslam alemince rahmet ve mağfiret gecesi olarak kabul edilen Regaip Kandili, aynı zamanda, yüce peygamberimizin anne rahmine düştüğü gün olarak da biliniyor. Bu kutlu gece, yüce Allah tarafından biz Müslümanlara, huzur ve salaha erebilmemiz için her anından istifade etmemiz gereken bir bereket gecesi olarak lütfedilmiş bulunuyor. Tüm inananlar olarak, bu gece, tüm ellerimizi semaya açıp tövbe edecek, Yüce Allah’tan sağlık, sıhhat, barış, adalet dileyeceğiz” dedi.
Salgın koşulları içinde kutladığımız son kandil olsun
Kantarcı açıklamasını, “Her birimizin ülkemizin karşı karşıya olduğu sorunlardan kurtulması, yaşanan zorlukları aşıp, esenliğe ulaşması için yakarışta bulunacağı bu gecede, ülkemizin birlik beraberliğinin korunması kadar her işe, her amele kardeşlik duygularının egemen olması da en büyük dileklerimiz arasında yer alacak. Salgın koşulları içinde kutladığımız son kandil olması, herkesin ailesiyle birlikte mutluluk ve huzur içinde yaşaması en önemli dualarımızdan birini oluşturacak. Her zaman hulusi kalple kendine yöneldiğimiz Yüce Allah’ın bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine, dualarımızı kabul edeceğine inanıyor, bu duygu ve düşüncelerle, aziz Çaycumalılarla tüm Zonguldaklı hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam aleminin Regaip Kandilini kutluyorum” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Sevgilimiz Türkiye

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle…

14.02.2017
Salı
Detaylar

Kent Konseyinin Yeri Belirlendi

Konseyin çalışmalarını gerçekleştireceği yer olarak Belediye Çay Bahçesinin yanındaki altıgen…

17.07.2014
Perşembe
Detaylar

Teşekkürler Çaycuma

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 6. Çaycumalılar Buluşuyor etkinliklerine katkı…

20.05.2022
Cuma
Detaylar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 10…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü…

10.12.2020
Perşembe
Detaylar