İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜ BAŞÖRENLER MAHALLESİNDEN ŞABAN, MEVLÜT, SATILMIŞ, HANIM VE MÜZEYYEN VE RECEP KARA’NIN ANNELERİ, ERHAN, İLHAN, MÜJDAT, SİBEL VE ERKAN YANAZ’IN BABAANNELERİ, MERHUM HÜSEYİN YANAZ`IN EŞİ KAZİYE YANAZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00`DA BAŞÖRENLER MAHALLESİ`NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR`AN VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAŞÖRENLER MAHALLESİ CAİİMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ SALTUKOVA EŞRAFINDAN, MERHUM HACI KATİP MEHMET VE MAKBULE TEKİN’İN…
Çaycuma Belediyesi kendini teknolojik olarak yenilemeye devam ediyor. Daha etkin…
İLÇENİN ALİKÖY KÖYÜ’NDEN, RAHİME VE HALİT YİĞİT’İN OĞULLARI, EMİNE UZUN,…
İLÇEMİZ YOLGEÇEN KÖYÜ GÜLŞENLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RECEP GÜLŞEN’İN OĞLU, NAZİFE…