Çaycuma’da, tekerlekli sandalye ve akülü araç bağışları devam ediyor.
Engelliler için ulaşılabilir, erişilebilir kent olma yolunda ilerleyen Çaycuma’da, Kent Konseyi ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin yaptığı iş birlikle engellilerin ihtiyacı olan tekerlekli sandalye ve akülü araç bağışları devam ediyor. 2 adet manuel sandalyeyi daha ihtiyaç sahiplerine kavuşturan Kent Konseyi Engelli Meclisi, görme engelli vatandaşlarımıza da Beyaz Baston bağışı yapılacağını belirtilerek ihtiyaç sahiplerinin Kent Konseyi ofisine başvurabilecekleri bildirdi.
HER ŞEY YASALAR ÇERÇEVESİNDE YAPILIYOR Belediyemiz sokak hayvanlarıyla ilgili tüm…
Pazaryerinin hemen kenarında tüm Çaycuma halkına hizmet edecek, her türlü…
Çaycuma doğumlu olup da farklı nedenlerle yaşamını başka yerlerde sürdüren…
Çaycuma Belediyesi, arife günü, “yarısı sizden yarısı bizden” kampanyası çerçevesinde…