Kitaplarını eğitim fonu için imzaladı

Kitaplarını eğitim fonu için imzaladı

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2024 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 49 görüntüledi

Kitaplarını eğitim fonu için imzaladı

Çaycuma’da “Eğitimin çınarı” olarak tanınan Emekli Öğretmen Ali Nuri Güntekin, ZOKEV Yayınları arasında çıkan “Ali Nuri Güntekin’le Tarihe Yolculuk” adlı son kitabını, “7. Çaycumalılar Buluşuyor” programı içinde, Çaycuma Belediyesi eğitim fonu için imzaladı.

7. Çaycumalılar Buluşuyor programının önemli etkinliklerinden birini de imza günleri oluşturdu. Çaycuma’da herkes tarafından “Eğitimin çınarı” olarak tanınan Köy Enstitüsü mezunu, Emekli Öğretmen Ali Rıza Güntekin de imza günü yapan isimler arasında yer aldı. Güntekin, Kaymakam Serkan Keçeli Kültür Merkezi’nin bahçesinde Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı (ZOKEV) Yayınları arasında çıkan “Ali Nuri Güntekin’le Tarihe Yolculuk” adlı kitabını okurlarına imzaladı. İmza gününden elde edilen gelirin tamamını Çaycuma Belediyesi Eğitim Fonu’na yatıran Güntekin, izleyenlere Çaycuma’nın sosyal kültürel yaşamı ve tarihi üzerine bir de konuşma yaptı.

ÇAYCUMA’DA YAŞANAN GELİŞMELERDEN ÇOK MUTLUYUM
Kaymakam Serkan Keçeli Kültür Merkezi’nin çok güzel bir şekilde restore edilmiş olmasından büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Güntekin, böylesi güzel eserleri kazandıran Çaycuma Belediyesine çok teşekkür etti. İlçede son dönemde yaşanan gelişmelerden büyük mutluluk duyduğunu da söyleyen Güntekin, “Bülent Kantarcı’nın Belediye Başkanı olması Çaycuma için bir nimettir.” dedi. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, günün anısına, Ali Güntekin’e plaket vererek teşekkür etti.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma 14 Şubat’ı Doyasıya Kutladı

Çaycuma Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel bir kutlama…

15.02.2016
Pazartesi
Detaylar

Bulvarlarımız Yeni Baştan Yapılıyor

Çaycuma’da Nihat Kantarcı ve Atatürk Bulvarı alt yapı çalışmalarının ardından…

16.04.2015
Perşembe
Detaylar

Çaycuma’da Taksi Durakları Artık Daha…

Çaycuma Nihat Kantarcı Caddesi ne bağlanan Burunsuz Sokak üzerinde faaliyet…

08.07.2015
Çarşamba
Detaylar

Resim çalıştayı başladı

Çaycuma Belediyesinin düzenlediği resim çalıştayı için ülkenin dört bir yanından…

26.07.2017
Çarşamba
Detaylar