Koltuk Verimbaş’ın

Koltuk Verimbaş’ın

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2017 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 42 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Raiba Verimbaş’a bıraktı

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı koltuğunu, Velioğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Rabia Verimbaş’a bıraktı. Başkan Kantarcı’nın ne gibi talimatları olduğu sorması üzerine Verimbaş, “Okulumuzun dış cephesinin boyaları döküldü. Onların boyanmasını istiyorum. Yaş gruplarımıza uygun pota ve kale istiyorum. Atatürk köşesinin daha güzel olmasını istiyorum. Okulda bankların ve bahçenin düzenlenmesini istiyorum. Mahallemizde de belli aralıklarla park ve yolların yapılmasını istiyorum” dedi. Makama oturan Veribaş’ın çalan telefondaki belediye görevlisine, “Bu işler telefonda konuşulmaz, makama gel” demesi gülüşmelere neden olurken, Başkan Kantarcı, talepleri karşılamanın yanı sıra Verimbaş’ın okuluna yeni bir oyun bahçesi sözü verdi.

 

BÖYLE BİR BAYRAMA SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN ŞANSLIYIZ

 

Başkan Kantarcı ile bir süre sohbet eden Verimbaş bir de kapanış yaptı. Verimbaş konuşmasında, “Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 97. yılını coşkuyla kutluyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün biz çocuklara armağan ettiği bugünde, onu bir kez daha minnet ve saygıyla anıyoruz. Çaycuma Belediye Başkanlığı makamında olmaktan dolayı son derece mutluyum, gururluyum. Biz çocuklar için çok özel ve anlamlı olan bugünde bizleri makamında kabul eden ve bana bu temsil fırsatını sunan Sayın Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’ya yürekten teşekkür ediyorum. Dünyadaki tüm çocukların imrenerek baktığı bir bayrama sahip olduğumuz için bizler çok şanslıyız. Ülkemdeki çocuklara, kardeşçe, mutlu, huzurlu, geleceğe güvenle bakılabilen aydınlık günler diliyor, en içten duygularla Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi. Başkan Kantarcı makamına oturan ve kendini bu özel gün nedeniyle ziyarete gelen çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Belediye-İş Sendikası’ndan Başkan Kantarcı’ya Teşekkür

Belediye-İş Sendikası, Çaycuma Belediye’sinde kadrolu işçilerin ikramiyelerinin tam olarak ödenmesinden…

19.07.2014
Cumartesi
Detaylar

AKUT Çaycuma’da

Çaycuma Belediyesi’nin katkılarıyla AKUT Çaycuma’da “Bilinç Hayat Kurtarır” konulu Afet…

12.12.2014
Cuma
Detaylar

Çaycuma Halkoyunları Topluluğu Tatarlara erik…

Kardeş kenti Agryz Belediyesinin konuğu olarak Tataristan’da bulunan Çaycuma Belediye…

12.06.2023
Pazartesi
Detaylar

YETER DERİN’İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; CUMHUR, MURAT, ERKAN VE VOLKAN DERİN’İN ANNELERİ,…

24.01.2022
Pazartesi
Detaylar