KONUKEVİ HİZMETE AÇILDI

KONUKEVİ HİZMETE AÇILDI

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2016 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 176 görüntüledi

Çaycuma Belediyesi SEKA Sosyal Tesisleri içinde bulunan lokalden sonra konukevini de aslına uygun şekilde restore ederek hizmete açtı. 51 yataklı konukevi yıldızlı otel konseptinde.

 

Çaycuma Belediyesi SEKA Sosyal Tesisleri içinde kendine ait olan sosyal binada, lokalin ardından, önceleri “SEKA Misafirhanesi” olarak kullanılan bölümü de, aslına uygun şekilde olarak restore edip, konukevi olarak hizmete sundu. Yıldızlı otel konseptinde olan konukevinin tüm yenileme çalışmaları, belediyenin kendi personeli ve imkanlarıyla yapıldı. İçinde bölgenin en modern mutfağının da bulunduğu, 26 odalı 51 yatak kapasiteli konukevi, tüm Çaycumalılara ve Çaycuma’da konaklamak isteyenlere hizmet verecek. Konukevi, sosyal tesislerin olağanüstü güzellikteki yeşil dokusuna bütünleşik yapısıyla, doğayla baş başa gece geçirmek isteyenler için ciddi bir seçenek sunacak.

 

HER TÜRLÜ KONFOR BULUNUYOR

 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Çaycuma’da konaklamak isteyenlere yeni bir seçenek sunuyoruz. SEKA Sosyal Tesisleri içinde, belediyemize ait sosyal bina içinde bulunan ve eskiden SEKA Misafirhanesi olarak kullanılan bölümü de aslına uygun şekilde restore ederek hizmete açtık. İçinde bölgenin en modern mutfağının da bulunduğu konukevi, 3’ü süit, 26 odadan oluşuyor. Toplam 51 yatak kapasitesi bulunan tesisin tüm yenileme çalışmaları belediyemiz personeli ve imkânlarıyla yapıldı. Kentin içinde vaha gibi duran yeşillikler içinde, her türlü konforun olduğu konaklama tesisimizin hayırlı olmasını diliyorum. Çalışmaları bayram öncesi tamamlayarak açılışa hazır hale getiren personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ÇAYCUMA BELEDİYESİ OCAK 2015 OLAĞAN…

31.12.2014
Çarşamba
Detaylar

İtfaiye Ekiplerinden Yangına Müdahale

Olay Yerine Çaycuma itfaiyesinin yanı sıra çevre belediye itfaiyeleri de…

14.07.2014
Pazartesi
Detaylar

Personel eğitimi tamamlandı

Çaycuma Belediyesinin BAKKA desteğiyle gerçekleştirdiği personel eğitimi tamamlandı.   Çaycuma…

16.12.2016
Cuma
Detaylar

BİSİKLET KENTİ ÇAYCUMA SİZİ BEKLİYOR

Bisiklet dostu kentte, bisiklet şenliği yapılıyor Bu yıl “Spor ve…

19.04.2022
Salı
Detaylar