İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ`NDEN; NURSEL, AYSEL VE ERDOĞAN KABUK’UN ANNELERİ, CANER VE DİLEK KABUK’UN BABAANNELERİ, UMUT VE UTKU KIRANDAĞ VE İLKER KABUK’UN ANNEANNELERİ, SATILMIŞ, SABRİ VE ERDOĞAN KABUK’UN YENGELERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN MUSTAFA KABUK’UN EŞİ “KABUK HOCA” LAKAPLI KÜBRA KABUK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30`DA ÖREN YAPI SİTESİ`NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GEMİCİLER MAHALLESİ KABUKLAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KABUKLAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi tarafından personelin katıldığı “Anlayarak hızlı okuma ve okuma…
İLÇEMİZ TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN, MERHUM RIZA EYEOĞLU’NUN OĞLU, MİYESER, NESRİN, NERGİZ,…
BAKACAKKADI BELDESİ’NDEN; NURDAN, NURCAN, MEHMET, ZEKİ VE CAHİT ÇAPCI’NIN ANNELERİ,…