Kurumsal kimlikte yeni adım

Kurumsal kimlikte yeni adım

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2018 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 141 görüntüledi

Çaycuma Belediyesi kurumsal kimliğini güçlendirmek için bir adım daha attı. IP temelli santrale geçemeye hazırlanan Çaycuma Belediyesi buna uygun olarak yeni telefon numaraları aldı. Belediyenin yeni numaraları 0 850 288 67 67 ve 0 850 288 67 76 oldu

Çaycuma Belediyesi iletişimde kurumsal firmaların tercihi olan IP temelli santrale geçmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda, ilk adım olarak yeni telefon numaraları alındı. Coğrafi konumdan bağımsız olarak her yerden aynı tarifeyle aranabilecek olan yeni numaralar 0 850 288 67 67 ve 0 850 288 67 76 olarak belirlenerek hizmete sunuldu. Yeni hizmet binasına kurulacak IP tabanlı santral geleneksel Pbx santrallerin aksine gelişmeye açık, kolay kontrol edilebilir ve son derece güvenli olarak tanımlanıyor.  Santralin eş zamanlı olarak sınırsız çağrı alabilme yeteneğine sahip olması Çaycuma Belediyesine telefonla ulaşamama sorununu tarihe karıştırırken, hiçbir arama da kaçırılmamış olacak. Santral telefon görüşmelerini sağlamanın yanında uzaktan erişim, videolu görüşme, çağrı kaydetme, sesli mesaj gibi birçok yenilikçi özelliği de sahip olacak. Sistem internetin olduğu her yerden kullanım ve yönetim olanağı da sunacak.

ULAŞIMDA SIFIR SORUN YAŞANAN BİR KURUM YARATMAK İSTİYORUZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “İletişim altyapımızı güçlendirip yenilikçi yöntemleri kullanarak, ulaşımda sıfır sorun yaşanan bir kurum yaratmak istiyoruz. Bu amaçla yeni kurumsal numaralarımızı edindik. Mevcut numaralarımızı kullanmaya devam edeceğiz. Yılsonuna doğru taşınmayı planladığımız yeni binamıza yönelik bir hazırlık çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Tam otomasyona sahip akıllı bir bina olacak olan yeni hizmet binamızda, sistem tüm özellikleriyle devreye girecek. Pek çok özelliğinin yanı sıra kullanacağımız bulut santral da denen sanal yazılımlarla tüm görüşmeler i kayıt altına alınacağı gibi, belediyemizin herhangi bir görevlisine ofisinde olmasına gerek kalmadan çok kolay erişim sağlanacak. Akıllı belediyecilik yolunda, yenilikçi çözümleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

B.E.Ü. Çaycuma Meslek Yüksek Okulundan…

08.04.2015
Çarşamba
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle; Yeni…

07.11.2023
Salı
Detaylar

55 yıl sonraki buluşma

6. Çaycumalılar Buluşuyor etkinlikleri Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile ortaokulda…

09.05.2022
Pazartesi
Detaylar

Şubat 2015 Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Çaycuma Belediyesi Şubat 2015 Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Bülent…

05.02.2015
Perşembe
Detaylar