İçişleri Bakanlığının hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı tedbirlerinin, son dakika genelgesi ile perşembe günü akşamına çekilmesi nedeniyle, cuma günleri olan pazarımız bir gün önceden yarın (perşembe) kurulacaktır.
Halkımıza ve pazarcı esnafına duyurulur.
İlginizi Çekebilecek Yazılar
ÇAYBEL OLMASAYDI, BİZ ŞU ANDA…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı katıldığı bir televizyon programında belediye şirketi…