Çaycuma Belediyesi kendi marangoz atölyesinde piknik masası üretimine başladı.
Uzun süredir kullanılmayan ve kapalı kalan Çaycuma Belediyesi Marangoz Atölyesi yeniden faaliyete geçerek üretime başladı.
İlk olarak ahşap kapalı mekan Doğal Ürünler Pazarı marangoz atölyesinde imal edildi. Ardından kent ormanı ve Belediye çay bahçesinde kullanılmak üzere piknik masası üretimine başlandı.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı konuyla ilgili, “Yeniden faaliyete geçen Marangoz Atölyesinde kullanmakta olduğumuz ahşap malzemeleri kendimiz üretmeye başladık. Bu sayede Belediyemiz hem tasarruf etmiş oluyor hem de istediğimiz ürünü zamanında üretiyoruz. Atölyemizde çardak, oturma grupları, oyun alanları gibi ürünlerin de imalatını yapmayı planlıyoruz.” dedi.
İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN, MERHUM ŞEVKET VE NEFİSE ÇELİK’İN OĞULLARI, FATMA…
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CEVAT VE AYŞE DERELİ’NİN OĞULLARI, MERHUM…
“Ata’ya saygı turu” etkinliği kapsamında Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu üyeleri…
İLÇEMİZ TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN, ŞENAY EREN, BİROL, ŞENOL VE RAMAZAN KARAHATIL’IN…