İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİ’NDEN, SATILMIŞ VE HALİME TOPCU’NUN GELİNLERİ, MEVLÜT VE RAMİS TOPCU’NUN YENGELERİ, RAMAZAN TOPCU’NUN EŞİ MARGOT TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, EMEKLİ ÖĞRETMEN BİLGE ÇORAK, BEDİRHAN ŞEN, BERRİN…
“Bir önceki katliamda yitirdiğimiz yurttaşlarımıza gözümüzden akan yaşlar kurumadan, bir…