İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; SEHER, BAYRAM VE BARIŞ AKKUŞ’UN BABALARI, MUSTAFA VE NECİP AKKUŞ’UN KARDEŞLERİ, FATMA AKKUŞ’UN EŞİ MECİT AKKUŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK SADIK TEKİN MÜFTÜOĞLU CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin, Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı…
TÖKİ’nin Çaycuma’da yapacağı 384 konut için ihaleyi kazanan yüklenici firma…
İlçenin Ayvazlar Köyünden Senan, Şenol, Erol BAYRAM ve Kezban AKTAŞ…