İLÇEMİZ PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, MERHUM NACİ, HAYRULLAH VE MEHMET ÇUHADAR’IN BABALARI, ERAY, GÜLAY, ÖZKAN, ÖZLEM, ÖZCAN, TURGAY VE HABİBE’NİN BÜYÜKBABALARI, MERHUME ŞADİYE ÇUHADAR’IN EŞİ “KARAUŞAK” LAKAPLI MEHMET ÇUHADAR VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SİTELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma’nın ilçe ilan edilişinin 78. yılı bir dizi etkinlikle kutlanacak….
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda, “Türk Ulusu, bağımsızlık…
İLÇEMİZ KIŞLA KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ’NDEN, HÜSEYİN VE AYŞE DEMİR’İN KIZLARI,…