CHP Zonguldak 1’inci sıra Milletvekili Adayı Şerafettin Turpcu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Kantarcı, ziyaretinden ötürü Turpcu’ya teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.
Milletvekili Adayı Turpcu ve Başkan Kantarcı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Turpcu’nun Ziyaretine CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fuat Kalaycı ve Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; AYLA, AYSUN VE ÖNCAY AYDIN’IN ANNELERİ, HÜSEYİN…
İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİ’NDEN, MERHUM MEMDUH KEMAL VE MERHUME BEDRİYE ÖZYURT’UN…
İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜ’NDEN, MERHUM ALİ KAPSUK’UN OĞLU, ERCAN VE MERHUM…
İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; BİRSEN, AYSEL, SİBEL VE OYKA ÇALIŞANLARINDAN MURAT…