İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ EŞRAFINDAN, MERHUM HÜSNÜ VE HANİFE KALAYCI’NIN KIZLARI, MUHTEREM ERTÜRK, ŞİNASİ, ABDULLAH VE MERHUM REMZİ KALAYCI’NIN KARDEŞLERİ MÜRÜVVET KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA HÜSNÜ KALAYCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Anneler Günü nedeniyle Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, şehit er…
Çaycuma Belediyesi’nin talepleri sonucu Akmercan firması Filyos Çayı doğusunda (İstasyon…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle…