İLÇEMİZ MUHSİNLER KÖYÜ’NDEN, ESKİ KÖY MUHTARI HALİL BAĞLI’NIN TORUNU, CEVDET VE MERHUM DÖNDÜ BAĞLI’NIN OĞULLARI, ELİF, HÜLYA, FİLİZ VE MUHAMMED BAĞLI’NIN KARDEŞLERİ, NEVZAT, SAİME, İSMAİL VE NAZMİYE BAĞLI, YAHYA VE SATİYE MİYANYEDİ’NİN YEĞENLERİ, YASİN, FATİH, YASEMİN, AYSUN, RUKİYE, HASAN VE BARIŞ’IN KUZANLERİ MUSTAFA BAĞLI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE MUHSİNLER KÖYÜ SİVRİOVAZ MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SİVRİOVAZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Başkanın yeni müjdesi: Çaycumakart Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı açılış töreninde…
İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ’NDEN, İSMAİL, HAYRİ VE İNŞAAT USTASI METİN KANOĞLU’NUN…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle ;…
Sahipli kedi ve köpeklerin mikroçip takılarak kayıt altına alınması ve…