İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; ŞABAN VE MERHUME HAYRİYE KALAYCIOĞLU’NUN KIZI, MELEKNUR VE HİLAY KÖSE’NİN ANNELERİ, YETER, AYHAN VE HAKKI KALAYCIOĞLU’NUN KARDEŞLERİ, KORAY VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN OKAY KAPTAN’IN TEYZELERİ, TESİSAT USTASI AYHAN KÖSE’NİN EŞİ FİDAN NACİYE KÖSE VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30`DA YENİ MAHALLE HÜRRİYET CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda şöyle dedi: “Bundan…
Başkan Kantarcı; “Vatandaşımız bize değil biz vatandaşımızın ayağına gideceğiz.” …
100 yıl kutlasak az Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 29…
Çaycuma Belediyesi’nce Devlet Hastanesi’ne Abdullah Kalaycı Caddesi’nden yaya erişimini sağlayacak…