İLÇEMİZ GEMİCİLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ŞENGÜL, NEZAHAT, HANIM, ŞENNUR VE EKREM KINICI’NIN ANNELERİ, SEVAL VE FURKAN KINICI’NIN BABAANNELERİ, MERHUM ASIM KINICI’NIN EŞİ NADİDE KINICI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GEMİCİLER MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma’da, “Çevre Düzeni Planı İçinde Filyos Vadisi ve Çaycuma’nın Yeri”…
Hayriye – Hayrullah Saki Anaokulu öğrencileri Çaycuma Belediyesini ziyaret etti….
İLÇENİN BURUNKAYA KÖYÜ’NDEN, NAZİLE, KENAN, DEVLET HASTANESİ MEMURLARINDAN TURHAN VE…