İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, MERHUM NAZİF VE MERHUME HANİFE ZENGİN’İN OĞULLARI, RAHME YİĞİT, ZİYNETTİN KARAKUŞ VE ARİF ZENGİN’İN AĞABEYLERİ, AYŞE, FATMA, AYSEL VE YÜKSEL ZENGİN’İN BABALARI, MERHUME ELMAS ZENGİN’İN EŞİ NAİL ZENGİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PEHLİVANLAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 50 yıl önce görev yapan…
Çaycuma Belediye Meclisinin aralık ayı meclis toplantısında 12…
Çaycuma Belediyesi Çocuk Korosu olağanüstü performansıyla izleyenleri büyüledi Çaycuma…
6 Nisan 2012’de 15 yurttaşın ölümüyle sonuçlanan köprü faciasında yaşamını…