İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM SELAHATTİN VE SANİYE YİĞİT’İN KIZLARI, SELAHATTİN VE NECATİ YİĞİT’İN ABLALARI, YUNUS, HAYATİ, ZEKİ, NAZMİYE VE AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BİROL YİĞİT’İN HALALARI, AHMET YORGANCIOĞLU’NUN EŞİ NAZMİYE YORGANCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA NAMAZI VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ALİ KÖYÜ HATİPOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
BAKACAKKADI BELDESİ’NDEN, LÜTFİYE, SEVGİ, NEZAHAT, NESRİN VE ALİ BAYRAMUSTA’NIN ANNELERİ,…
Bisiklet dostu kentte, bisiklet şenliği yapılıyor Bu yıl “Spor ve…
Su Kesintisi İlanı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Su…
Çaycuma Belediyesi “Yarısı sizden, yarısı bizden” başlığıyla düzenlediği kampanyada 85…