İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, EMEKLİ ÖĞRETMEN FATMA MİYANYEDİ, SADIK, MESUT, ERKUT, TURGUT, UFUK VE SELÇUK SERTOĞLU’NUN ANNELERİ, EMRULLAH SERTOĞLU’NUN EŞİ NECMİYE SERTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ RAMAZANOĞLU KÖYÜ BODUKLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma’da, tekerlekli sandalye ve akülü araç bağışları devam ediyor. …
İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; KAMİL, YUSUF VE YÜKSEL ÇAPKIN’IN BABALARI FAHRİ…
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının…