İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HALİL VE RAHİME YİĞİT’İN KIZLARI, HÜLYA ŞENTÜRK, HİLAL AYGÜN VE HALE KURT’UN ANNELERİ, ŞÜKRİYE DOĞA ŞENTÜRK, BERAT EGE COŞANSU, ZEYNEP VE NAZMİ CAN AYGÜN’ÜN ANNEANNELERİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MERHUM TUNCER KURT’UN EŞİ NEFİSE KURT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE METİN YURTBAY CADDESİ ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ KARALAR MAHALLESİ’NDEN, MEDİHA ODABAŞ, MAHİDE YEŞİL, CEMİLE KAHRAMAN, ALİM…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Metin Yurtbay Caddesi ve…
İLÇEMİZ KARALAR MAHALLESİ’NDEN, HACER KUNDAKCI, HATİCE PULLUK, EMİNE, MEHMET VE…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Yeşiltepe Mahallesinin; Zincirlikuyu Caddesi, Taşköprü Sokak,…