BARTIN EŞRAFINDAN, MERHUM ŞEREF VE MERHUME MUKADDES AKRABAOĞLU’NUN KIZLARI, MERHUME NERDİN AYSAL VE OYA ÇİLSÜLEYMANOĞLU’NUN KARDEŞLERİ, KAAN, NİL, BORA VE ALP KALAYCI’NIN BABAANNELERİ, MURAT VE AHMET KALAYCI’NIN ANNELERİ, SEKA KAĞIT FABRİKASI ESKİ MÜDÜRLERİNDEN SELAHATTİN KALAYCI’NIN EŞİ NESRİN KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE KIRTEPE MAHALLESİ SANTRAL SOKAK AKRABAOĞLU SİTESİ’NDEKİ EVİNDEN ALINARAK ÖĞLE VAKTİ ŞADIRVAN CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HALATÇI YAMASI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
27 Ocak 2017 Zonguldak / Çaycuma Planlı sistem bakımı …
METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE BÖLGEMİZDE ETKİN OLAN SOĞUK HAVA DALGASININ, ETKİSİNİ,…
Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu, demokrasi şölenlerine renk kattı. Çaycuma…
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; MERHUM RAHMİ YURTBAY VE MAHMUT ALAGÖZ’ÜN TORUNLARI,…