İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;
MERHUM ADİL VE MERHUME HAYRİYE İNCEGÜL’ÜN OĞLU, RECEP, RAMAZAN, ADEM, KEZBAN, HATİCE, FAHRİYE VE YETER’İN KARDEŞLERİ, BARIŞ VE SAVAŞ İNCEGÜL’ÜN AMCALARI, SİNAN, NERGİS VE NESLİHAN’IN BABALARI, NAZİKER İNCEGÜL’ÜN EŞİ DEMİRCİ USTASI NEVZAT İNCEGÜL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT:17.00’DE ÇAY MAHALLESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN KADIOĞLU KÖYÜ ÇİTMECİLER MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, SEVİM, NEVİM, MERYEM, SEVİL, BAHAR VE GÜLŞEN’İN…
Çaycuma Çocuk Belediyesi 25 Ekimde başkanını seçiyor. Yeni başkan 29…
ÇAYCUMA ÇİM SAHADA, YARIN SAAT 14.00’DE KİLİMLİ BELEDİYE SPOR İLE…