BARTIN KIRTEPE MAHALLESİ’NDEN, AHMET ÖZEKŞİ VE HÜLYA KARAYIMAZ’IN ANNELERİ, AYŞEGÜL ÖZEKŞİ VE AHMET GÜRAL KARAYILMAZ’IN KAYINVALİDELERİ, YAĞMUR, BURCU, ZEYNEP VE HÜMA’NIN BÜYÜKANNELERİ, BERNA KURT’UN SEVGİLİ BÜYÜĞÜ, MERHUM AYDAN ÖZEKŞİ’NİN EŞİ NURTEN ÖZEKŞİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE KIRTEPE MAHALLESİ ARİFLER SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ ŞADIRVAN CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HALATÇIYAMASI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, NEVİN, SEVİM, CENGİZ VE ÜMİT SAYILI’NIN ANNELERİ,…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı kardeş kent Lennestadt’ın önceki dönem başkanı…
TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin, Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı…
Çaycuma’da Cumhuriyet’in 91. Yılı Kutlama programı Kortej Yürüyüşüyle Başladı. …