ÇAYCUMA EŞRAFINDAN MERHUM NECATİ VE MERHUME MİHRİYE DERELİ’NİN OĞULLARI, FİKRET DERELİ’NİN AĞABEYİ, MESUT VE SEMİH DERELİ’NİN AMCALARI, LİNA VE LAVİN’İN DEDELERİ, EFTAL ELMAS VE ERDEM DERELİ’NİN BABALARI, EMİNE DERELİ’NİN EŞİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NUSRET DERELİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA BEYLER CAMİİ KARŞISINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ BEYLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜ’NDEN, DİLEK, EBRU, MELEK, BÜLENT VE LEVENT KAYIKÇI’NIN…
Çaycuma Belediye Mezbahanesi bu yıl ilk defa vatandaşlara randevu sistemiyle…
Su İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle ; Pehlivanlar Mahallesinin;…
ÇAYCUMA KAYMAKAMLIĞI, ÇAYCUMA BELEDİYESİ, ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KATKILARIYLA…