24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında, Çaycuma Belediyesi Zübeyde Hanım Çok Dilli Anaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Özlem Akyiğit Dirimeşe ve sınıf öğretmenleri nezaretinde Şehit Hasan Yağlı İlköğretim Okulu’nda görev yapan öğretmenleri ziyaret etti.
Öğrenciler, Şehit Hasan Yağlı İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mustafa Kocaoğlu ve öğretmenler tarafından şeker ve balonlarla karşılandı. Ziyaret, öğrencilerin kendi hazırladıkları el işi karanfilleri kurumda görev yapan eğitimcilere taktim etmesinin ardından sona erdi.
Ana Boru Arızası Nedeniyle; İstasyon Mahallesinin; Küçük Sanayi Sitesi, Yeşil…
Sanatçı dostları Prof. Dr. Orhan Kural’ın anısına “Yol Şarkıları” adıyla…
SALTUKOVA BELDESİ’NDEN; ESKİ ESNAFLARDAN HAKKI CANBAZ’IN BABASI AHMET CANBAZ VEFAT…
Belediye Başkanlığından 5.Çaycuma Günleri etkinlikleri çerçevesinde bugün saat 16.00’da, Çaycuma…