Ramazan bayramı nedeniyle yayımladığı mesajı

Ramazan bayramı nedeniyle yayımladığı mesajı

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2021 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 297 görüntüledi

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Ramazan bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Barışın, eşitliğin, dayanışma ve kardeşliğin egemen olduğu bir dünyaya duyduğum özlemle, başta aziz Çaycumalılar olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutluyor, sağlıklı, huzurlu bayramlar diliyorum” dedi.

 

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kantarcı mesajında, “Bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar umuttur, berekettir, neşe ve sevinç kaynağımızdır. Toplumda hoşgörü, sevgi ve saygının gelişmesine, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlenmesine neden olan bu özel günlerde küsler barışır, dargınlar bir araya getirilerek toplumsal dayanışmanın en güzel örnekleri sergilenir. Öfke, kin ve nefret gibi kötü duygulardan arındığımız günler de olan bayramlar, aynı zamanda, hasretliğin giderildiği, sevinçlerin paylaşıldığı; başta çocuklar ve yoksullar olmak üzere büyük küçük herkesin sevindirildiği çok özel günlerdir” dedi.

 

İSRAİL ZULMÜNÜ KINIYORUM

 

Kantarcı açıklamasını, “Tüm dünyada yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle buruk kutlayacağımız bu bayramda da sevdiklerimizden uzak kalacağız. Birbirimizin sağlığını koruyup salgının daha da yaygınlaşmasını önlemek için evlerimizde kalıp iyi dileklerimizi çeşitli kanallardan ileteceğiz. Bayram arifesinde, içimizi burkan bir diğer olay da, İsrail’in, Filsitin’e ve Meclis-i Aksa’ya yönelik saldırılarıdır. Birbirimizden uzakta kutlamak zorunda kaldığımız son bayram olmasını dilediğim Ramazan Bayramı’nın uzun yıllardır savaş ve şiddetin hâkim olduğu Ortadoğu coğrafyasına barış ve huzur getirmesini diliyor, İsrail zulmünü kınıyorum. Barışın, eşitliğin, dayanışma ve kardeşliğin egemen olduğu bir dünyaya duyduğum özlemle, başta aziz Çaycumalılar olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutluyor, sağlıklı, huzurlu bayramlar diliyorum” diyerek tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ŞÜKRÜ DEMİRCAN’IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; TÜRKAN, HATİCE, MUSTAFA VE ŞEHİT İZZET DEMİRCAN’IN…

07.02.2022
Pazartesi
Detaylar

Bir Zamanlar Zonguldak tanıtıldı

Yazar Doğu Karaoğuz’un son kitabı “Bir Zamanlar Zonguldak”ın, tanıtımı, 1….

06.10.2017
Cuma
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Ana Boru Arızası nedeniyle; Çay Mahallesi; Doğantepe Caddesi, Orhan Yardımcı…

03.09.2022
Cumartesi
Detaylar

ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

İ  L  A  N ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN      …

14.12.2023
Perşembe
Detaylar