İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; GÜLTEN, NURDAN VE SAİM KIRNAPÇI’NIN BABALARI, BÜŞRA, SİMGE, BURAK VE ESRA’NIN BÜYÜKBABALARI, KAAN VE KEREM’İN DEDELERİ, MUHASEBECİ KERİM GİRGİN’İN KAYINPEDERİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN NURCİYE KIRNAPÇI’NIN EŞİ RAMAZAN KIRNAPÇI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA İSTASYON MAHALLESİ GÖÇMENLER MEVKİİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Ana Borudaki Arıza Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Abdullah Kalaycı Caddesi ve…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Yeni…
Belediye Başkanımız Bülent kantarcı ZONSİAD’ın canlı yayınında yaptığı konuşmada, “Ben…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Arızası nedeniyle; Çay Mahallesinin;…