FİLYOS BELDESİ ÖTEYÜZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM HASAN VE MERHUME FATMA KUMBAS’IN OĞULLARI, MERHUM REMZİ, MERHUM RASİM, FİLYOS ESNAFLARINDAN HASAN KUMBAS VE HATİCE YAVUZ’UN KARDEŞLERİ, ZUHAL YAZICI, HİLAL ŞAHİN, FATMA DOĞAN, NİHAL YAVUZ VE MERHUM RECEP KUMBAS’IN BABALARI, NEZAHAT KUMBAS’IN EŞİ FİLYOS ATEŞ TUĞLA FABRİKASI’NDAN EMEKLİ RECEP KUMBAS VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ FİLYOS ÖTEYÜZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÖTEYÜZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma’da teröre tepki gösteren esnaf tüm ilçeyi bayraklarla donattı. …
İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, HATİCE, FİLİZ, BİRGÜL, GÖNÜL, IŞIK VE GÜNGÖR…
Çaycuma Belediyesi Zabıta Memuru Mustafa Berber, katıldığı kursu başarıyla bitirerek…
İLÇEMİZ YENİ MAHALLE’DEN, MERHUM MEHMET VE HATİCE KALEMBAŞI’NIN KIZLARI, ZEKİYE…