Belediyemiz, Çaycuma’nın, “Her yaştan insanın, dilediği her dalda spor yapabildiği bir kent” olma iddiasını güçlendirmek için yeni bir çalışmanın daha adımını atıyor. Atatürk Spor Merkezi etkinlik çayırında, tüm Çaycumalıların katılımına açık olarak planlanan sabah sporları başlıyor. Pazartesi, çarşamba ve cuma olmak üzere haftanın üç günü, 09.00-10.00 saatleri arasında, ücretsiz olarak yapılacak sabah sporlarının ilki, 3 Ağustos Çarşamba günü yapılıyor. Belediyenin spor eğitmenleri gözetiminde yapılacak etkinlik için hiçbir katılım şartı aranmıyor. Haydi Çaycumalılar spor yapmaya.
Çaycuma Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Bülent Kantarcı…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında bir…
Zonguldak’ın yetiştirdiği en değerli şairlerden biri olan İbrahim Behçet Kalaycı…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, katıldığı bir televizyon programında. “Ülkenin yönetiminde…