İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; ATİLLA, ATAY VE AKIN SAĞTEKİN’İN BABALARI, ŞENGÜL ÜNSAL’IN AĞABEYİ HARİKA DIRBALI VE HATİCE ÜNVER’İN DAYILARI, CEVAHİR SAĞTEKİN’İN EŞİ, DOĞRU YOL PARTİSİ ÖNCEKİ İLÇE BAŞKANI VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN SADIK SAĞTEKİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ÇAY MAHALLESİ NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR’AN TİLAVETİNDEN SONRA ÖĞLEN VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesinin sön dönemlerde yaptığı tesisleri gezen emekliler, Belediye Başkanımız…
Çaycuma Belediye Meclisinde ABD’nin Sherwood kentinin kardeş şehir ilan edilmesi…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Borudaki Tadilat Nedeniyle ;…
İLÇEMİZ KADIOĞLU KÖYÜ’NDEN, MERHUM CELAL VE MERHUME ŞEHRİYE ÇATMA’NIN OĞULLARI…