İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, EMEKLİ ÖĞRETMEN BİLGE ÇORAK, BEDİRHAN ŞEN, BERRİN AKAY VE BELGİN ELİEYİOĞLU’NUN BABALARI, OĞUZ, ALEV, SABRİ, BAŞAK, MEHMET VE DENİZ’İN DEDELERİ, BATUHAN VE BATIKAN’IN BÜYÜKBABALARI, MERHUME MÜRVET ŞEN’İN EŞİ EMEKLİ ÖĞRETMEN SAİM ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.30’DA KORUDÜZÜ CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN ; Çaycuma Belediyesinin 5393 Sayılı Belediye Kanununun…
İLÇEMİZ KARALAR MAHALLESİ’NDEN, NİLÜFER GEDİKOĞLU, NİLGÜN ÇINAR VE KARALAR MAHALLESİ…
Seçim döneminde vaat edilen bir proje daha hayata geçti. Çaycuma…
Deneme Bilim Merkezi için İstanbul Üniversitesinden gelen doçentler Çaycuma Belediye…