İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET VE FATMA GÜLMEZ’İN OĞULLARI, MERHUME AZİME VE İBRAHİM BAHADIR’IN DAMATLARI, SATILMIŞ VE ORHAN GÜLMEZ’İN KARDEŞLERİ, EROL, MUHARREM, AYSEL, HAYRULLAH VE AYFER’İN ENİŞTELERİ, EREN USTA’NIN BACANAĞI, KIVANÇ GÜLMEZ’İN BABASI, NURSEL GÜLMEZ’İN EŞİ ŞAKİR GÜLMEZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.00’DE YENİ MAHALLE KUŞKONMAZ SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediyemizin Zübeyde Hanım Çok Dilli Anaokulu öğrencilerinin 24 Kasım Öğretmenler…
METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE YAPILAN SON DEĞERLENDİRMELERE GÖRE BUGÜN BÖLGEMİZDE ŞİDDETLİ…
Çaycuma Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Toplum Merkezi üniversite sınavlarına hazırlanan…
İlçede yeni yapılacak binalara yağmursuyu toplama sistemi kurmayı zorunlu getiren…