İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MUSTAFA VE MERHUME HAFİSE KELEŞ’İN KIZLARI, MUHİTTİN VE EŞREF YİĞİT’İN ABLALARI, YASİN VE EMRE GÜNAYDIN’IN ANNEANNELERİ, RAHMİ SAĞDIÇ VE KAMİL GÜNAYDIN’IN KAYINVALİDELERİ, AYŞE, BEHİCE, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN KUAFÖR FERHAN TURGUT, TURAN VE TUNCAY ZENGİN’İN ANNELERİ, MERHUM SATILMIŞ ZENGİN’İN EŞİ SATİA ZENGİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PAHLİVANLAR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Ulu Önder Atatürk’ün 30 Haziran 1927 günü emeklilik dilekçesini vermesi…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Yeni…
İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, SATI, HALİSE, AYNUR VE SANAYİ ESNAFLARIMIZDAN SATILMIŞ…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, yapılan karla mücadele hakkında…