İLÇENİN ŞEHLER KÖYÜ’NDEN, ŞENGÜL KARAHATIL, ŞENNUR ÇELEBİ, SITKI, RIFKI VE LÜTFİ ALAGÖZ’ÜN AĞABEYLERİ, ŞENAY ÖNER’İN BABASI, ÖĞRETMEN MESUT YÜKSEL ÖNER’İN KAYINPEDERİ, GÜLŞAH VE AHMET KAAN’IN DEDELERİ, MERHUM ŞABAN OĞLU SATILMIŞ ALAGÖZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:45’DE ŞEHLER KÖYÜ ALAGÖZLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma’daki konferansta konuşan İktisat Profesörü Muharrem Afşar, “2002 ile 2023…
Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneğinin belediyelerle işbirliği yaparak düzenlediği…