İLÇEMİZ GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN, ŞENGÜL YILMAZ, NEŞEGÜL, GÜLAY, GÜLDAY VE ŞENDOĞAN GEDİK’İN BABALARI, BELEDİYE ÇALIŞANLARIMIZDAN UĞUR GEDİK’İN BÜYÜKBABASI, HASAN PALABAŞ, NİZAMETTİN KABUK, CENGİZ GÜNEY VE ŞEFİK YILMAZ’IN KAYINPEDERİ SATILMIŞ GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA GEDİKLER CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GEDİKLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İlçenin Pehlivanlar Mahallesi’nden; Yıldız, Hülya, Gülkan, İlhan, Burhan ve Abdurrahman…
Çaycuma Belediye Meclisi, daha dinamik bir yapıya kavuşmak amacıyla belediyedeki…
İLÇEMİZ KIŞLA KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ’NDEN, MEHMET ÖZDEMİR’İN OĞLU, RAMAZAN VE…