ÇAY MAHALLESİ VELİKÖY SAKİNLERİNDEN, MERHUM İSMAİL VE MERHUME ZAİRE KAYMAZ’IN OĞULLARI, İSA VE HATİCE KAYMAZ’IN KARDEŞLERİ, ÇİĞDEM, DİDEM VE SİNEM KAYMAZ’IN BABALARI, ŞAHİZER KAYMAZ’IN EŞİ BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ SU İŞLERİ AMİRİ “BONCUK” LAKAPLI SATILMIŞ KAYMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ VELİKÖY CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi yeni hizmet binası A Blok, 11. kat tabliye…
İLÇEMİZ AHATLI KÖYÜ’NDEN, MERHUM SATILMIŞ AKCAALAN’IN OĞLU, HAKAN VE SEFA…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Su Hattındaki Tadilat nedeniyle;…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı CHP Çaycuma İlçe Örgütü’nün kendini ziyareti…