İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, ŞİRZAT VE SUAT AÇIKGÖZ’ÜN BABALARI, SERHAT CAN, YİĞİT CAN, BARTU CAN VE GÜLRU NUR’UN DEDELERİ, ZEYHAN VE NURAY AÇIKGÖZ’ÜN KAYINPEDERİ, FİKRİYE AÇIKGÖZ’ÜN EŞİ ESKİ KOÇKAN ÇALIŞANLARINDAN VE SEKA’DAN EMEKLİ SEDAT AÇIKGÖZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE KOÇKAN SİTESİ ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA NAMAZI VAKTİ ZONGULDAK KARDEŞLER KÖYÜ GACA MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Su İşleri Müdürlüğünden Ana Borudaki Tadilat Nedeniyle; İstasyon Mahallesinin; Ahatlı…
12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma…
Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ÇAYBEL 11 ton kapasiteli bir vidanjörü…