İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HASAN VE ZELİHA KABADAYI’NIN KIZLARI, MERHUM NUR SEZER’İN ANNESİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN ABDULLAH SEZER’İN KAYINVALİDESİ, TUĞSAL TÜRKMEN, KEMAL BAHADIR, ERDEM, MELTEM VE VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARINDAN ÖZLEM SEZER’İN ANNEANNELERİ, MERHUM MEHMET KABADAYI’NIN EŞİ SEHER KABADAYI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.30’DA HÜRRİYET CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN ESENTEPE KÖYÜ’NDEN, RUHİ, MÜRVET, YUSUF VE RAMAZAN DURAK’IN ANNELERİ,…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 2. Çaycuma Günleri ile ilgili…
Çaycuma Belediyesi aldığı meclis kararı uyarınca Çaycuma’nın her köyüne bir…