İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’ BAYRAKLI SOKAK’DAN; MERHUM MEHMET ŞEN’İN OĞLU,EROL ŞEN VE ZÜHRE YILDIRIM’IN KARDEŞİ ZEYNEP KÖKSAL VE AMASRA ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ALİ YILDIRIM’IN DAYILARI ŞENOL ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA BAYRAKLI SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi parasını kendi bütçesinden peşin olarak ödeyerek 10 yeni…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Asansör sayesinde, çarşı bölgesindeki insanlarımız,…
Ana Boru Arızası nedeniyle; Karalar ve Şahnalar Mevkiilerinin suları saat…