İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; DİLEK DİKENLİ VE FATİH ŞEN’İN ANNELERİ, ŞENAY KATIRCI, MERHUME SONGÜL KABAGÖZ VE AYNUR ÜSTÜNKUL’UN KARDEŞLERİ, BETÜL ŞEN VE TUNCAY DİKENLİ’NİN KAYINVALİDELERİ, EMEKLİ MUHASEBECİ YÜKSEL ŞEN’İN EŞİ ŞEREFNUR ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DA CEVİZLİ SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle…
İLÇEMİZ TAŞÇILI KÖYÜ’NDEN, ŞABAN, ALİ VE BAYRAM KESKİN’İN BABALARI HAYRULLAH…
İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, LALE VE SANAYİ ESNAFLARIMIZDAN ÖMER SAYMAZ’IN OĞLU,…