Sevgi hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur

Sevgi hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2022 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 270 görüntüledi
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Toplumsal hayatımızın barış ve huzur içinde sürdürülmesi ve bir arada yaşam iradesinin güçlenmesi, sevgi ikliminin yeniden yeşertilmesi ile sevginin, toplumsal hayatın her anına egemen olduğu bir ilişkiler sisteminin kurulmasına bağlıdır” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, ülkenin içinde bulunduğu zor günlere rağmen aşkla, şevkle, insan ve Çaycuma sevgisiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Başkan Kantarcı açıklamasında, “Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Bir yandan pandeminin etkileri devam ederken diğer yandan da ekonomik sıkıntılar vatandaşlarımızın üzerine kara bir bulut gibi çöküyor. Buna bir de siyasetin ısrarla tırmandırdığı gerilimler eklenince, sevgi ikliminin yok olduğu bir atmosfer hepimizin yaşamını olumsuz etkiliyor. Ülkemiz için de sürdürülemez bu durum mutlaka sona erdirilmeli, sevgi ve kardeşlik iklimi tesis edilmelidir” dedi.
AŞKLA, ŞEVKLE, İNSAN VE ÇAYCUMA SEVGİSİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ
Kantarcı açıklamasını, “Yaşamımızı sürdürebilmemiz için sevgi bize, hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur. Toplumsal hayatımızın barış ve huzur içinde sürdürülmesi ve bir arada yaşam iradesinin güçlenmesi, sevgi ikliminin yeniden yeşertilmesi ile sevginin, toplumsal hayatın her anına egemen olduğu bir ilişkiler sisteminin kurulmasına bağlıdır. Çaycuma Belediyesi olarak biz ‘Sevdamız Çaycuma’ diyerek çıktığımız yolda, aşkla, şevkle, insan ve Çaycuma sevgisi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çağdaş şehircilik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olarak verdiğimiz eşit, adil hizmetlerle hemşehrilerimiz arasındaki sevgi ve kardeşlik bağlarının güçlendirmeye çalışıyoruz. İlçemizde yaşanan huzur ortamı, bunu büyük oranda başardığımızı gösteriyor. Bunun mutluluğunu yaşıyor, tüm Çaycumalı hemşehrilerimizin Sevgililer Günü’nün kutluyor, sevginin egemenliğinde yaşanacak günler diliyorum” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tarihi ameliyat yapıyoruz

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Pehlivanlar Mahallesi’nde, İmar Kanunu’nun 18….

18.01.2017
Çarşamba
Detaylar

Muhtarlık İşleri Müdürlüğünden

16.04.2019
Salı
Detaylar

Başkan Kantarcı’dan Başarılı Öğrenciye Tablet

Çaycuma’ya bağlı Muharremşah İlköğretim Okulunda okuyan Orçun Karabıyık’a Çaycuma Belediye…

20.02.2015
Cuma
Detaylar

Bir vaat daha hayata geçiyor

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın seçim vaatlerinden biri olan hastaneye…

31.07.2017
Pazartesi
Detaylar