Sevgi hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur

Sevgi hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2022 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 204 görüntüledi
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Toplumsal hayatımızın barış ve huzur içinde sürdürülmesi ve bir arada yaşam iradesinin güçlenmesi, sevgi ikliminin yeniden yeşertilmesi ile sevginin, toplumsal hayatın her anına egemen olduğu bir ilişkiler sisteminin kurulmasına bağlıdır” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, ülkenin içinde bulunduğu zor günlere rağmen aşkla, şevkle, insan ve Çaycuma sevgisiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Başkan Kantarcı açıklamasında, “Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Bir yandan pandeminin etkileri devam ederken diğer yandan da ekonomik sıkıntılar vatandaşlarımızın üzerine kara bir bulut gibi çöküyor. Buna bir de siyasetin ısrarla tırmandırdığı gerilimler eklenince, sevgi ikliminin yok olduğu bir atmosfer hepimizin yaşamını olumsuz etkiliyor. Ülkemiz için de sürdürülemez bu durum mutlaka sona erdirilmeli, sevgi ve kardeşlik iklimi tesis edilmelidir” dedi.
AŞKLA, ŞEVKLE, İNSAN VE ÇAYCUMA SEVGİSİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ
Kantarcı açıklamasını, “Yaşamımızı sürdürebilmemiz için sevgi bize, hava kadar, su kadar gerekli bir duygudur. Toplumsal hayatımızın barış ve huzur içinde sürdürülmesi ve bir arada yaşam iradesinin güçlenmesi, sevgi ikliminin yeniden yeşertilmesi ile sevginin, toplumsal hayatın her anına egemen olduğu bir ilişkiler sisteminin kurulmasına bağlıdır. Çaycuma Belediyesi olarak biz ‘Sevdamız Çaycuma’ diyerek çıktığımız yolda, aşkla, şevkle, insan ve Çaycuma sevgisi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çağdaş şehircilik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olarak verdiğimiz eşit, adil hizmetlerle hemşehrilerimiz arasındaki sevgi ve kardeşlik bağlarının güçlendirmeye çalışıyoruz. İlçemizde yaşanan huzur ortamı, bunu büyük oranda başardığımızı gösteriyor. Bunun mutluluğunu yaşıyor, tüm Çaycumalı hemşehrilerimizin Sevgililer Günü’nün kutluyor, sevginin egemenliğinde yaşanacak günler diliyorum” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Başkan Kantarcı’dan İlçe Emniyet Müdürlüğüne…

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclis Üyesi Fuat Kalaycı…

22.08.2014
Cuma
Detaylar

Çaycuma’da Bölgesel Fuar…

Çaycuma’da “Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı. Zonguldak…

29.09.2016
Perşembe
Detaylar

Zabıtadan Tartı ve Etiket Kontrolü

Yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.   Çaycuma Belediyesi…

29.06.2014
Pazar
Detaylar

NADİR YARDIM’IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; MERHUM MAHİR VE MERHUME RAKİBE YARDIM’IN OĞULLARI,…

06.09.2022
Salı
Detaylar