İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN;
MERHUM HALİT VE MERHUME NEFİSE UZALDI’NIN OĞLU, FEHİME YILMAZ, MERHUM EROL, SEYFİ VE MERHUME AYNUR UZALDI’NIN KARDEŞLERİ, BURAK, VOLKAN UZALDI VE SEDA ÜREY’İN BABALARI, HALİT, YİĞİT VE RÜYA’NIN BÜYÜKBABALARI, KEMAL EFE VE DORUK’UN DEDELERİ, NURGÜL UZALDI VE TAYFUN ÜREY’İN KAYINPEDERİ, SEVİM UZALDI’NIN EŞİ SEYFETTİN UZALDI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT: 11.30′ DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, YENİ MAHALLE GÜNE BAKAN SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’NIN ARDINDAN, MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ PERŞEMBE BELDESİ MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HÜLYA KARACA, HİCRAN ARSLAN…
İLÇEMİZ KAYABAŞI KÖYÜ’NDEN, BELEDİYEMİZ ESKİ ÇALIŞANLARINDAN HAYRİ KOLÇAK’IN ANNESİ, BERKAY…
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; SEHER YILMAZ VE ASİYE SİNOPLU’NUN ANNELERİ, MÜFTÜLÜKTEN…
KDZ. EREĞLİ İLÇESİ GÜLÜÇ BELDESİ’NDEN, ARİF, ATIF VE İRFAN BUDAK’…