Sofia Evleri Projesi’nde sona geliniyor.

Sofia Evleri Projesi’nde sona geliniyor.

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2020 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 559 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin apartmanlara sıkışan vatandaşların yaşam alışkanlıklarını değiştirmek üzere Sofular Mahallesinde yapımına başladığı Sofia Evleri Projesi’nde sona geliniyor. Bahçeli ve teraslı evlerden oluşan 82 konut, sonbaharda hak sahiplerine teslim edilecek

Çaycuma Belediyesinin ilçede yaşayan yurttaşların yaşam biçimlerini değiştirmek, onlara şehirlerin karmaşasından uzaklaşıp doğa ile baş başa kalacakları yaşam alanları sunmak için başlattığı Sofia Evleri Projesi’nde sona geliniyor. Sofular Mahallesi’nde teraslı ve bahçeli olarak 25 bin metrekare alanda tasarlanan 82 konutun, hak sahiplerine, sonbaharda teslim edilmesi hedefleniyor. Yapım aşaması yüzde 80’leri geçen projede, bir yandan dış cephe kaplamaları sürerken diğer yandan içlerindeki ince işlerin imalatı hızla sürüyor. Yapımı belediyenin şirketi ÇAYBEL tarafından üstlenen proje, cazip fiyatları, kaliteli işçiliği, standartların ötesinde olanaklar sunması ve uygun ödeme koşulları ile göz dolduruyor.

82 KONUTLUK PROJEDE SON AŞAMALARDAYIZ
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, “Çaycuma’da 5 yıldır yaptığımız kentsel uygulamalarla yaşam kalitesini oldukça yükselttik. Devrim niteliğindeki kentsel iyileştirmelerle, Çaycuma, çok kolay yaşanabilir bir yer oldu. Sofia Evleri ile bunu bir adım ileriye taşıyoruz. Sofular Mahallesi’nde, kentin doğal dokusuna uygun bir mimariyle insanımızı yeniden toprakla, yeşille buluşturuyoruz. Çaycumalılara doğayla iç içe yaşamalarını sağlayacak evler sunma konusunda daha ilk seçim bildirgemizde yer alan bir vaadin yerine getirilmesi anlamına da gelen 82 konutluk projede son aşamalardayız. Sonbaharda hak sahiplerine teslim edeceğiz” dedi.

SOFİA EVLERİ FARK YARATAN BİR PROJE OLDU
Çaycuma Belediyesinin her alanda olduğu gibi sağlıklı konutlaşma konusunda da yoğun çaba içinde olduğunu söyleyen Kantarcı, “Daha önce 46 konutluk Vadi Evleri Projesini tamamlayarak teslim ettik. Belediyemizin adeta eli, kolu, ayağı olan şirketimiz ÇAYBEL aracılığıyla yaptığımız konutlarda, vatandaşlarımıza kaliteli konutlar sunarken, belediyemize de gelir elde ettik. Hemen ardından Sofia Evleri Projesi’ne başladık. Ülkedeki olağanüstü şartlara aldırmadan kısa sürede de tamamlama aşamasına getirdik. Sofia Evleri, planlı alt yapısı, iyi tasarlanmış çevre düzenlemeleri, daireye özel teras bahçe ve kişisel otopark alanı gibi birçok özelliğiyle fark yaratan bir proje oldu” dedi.

İYİ BİR YATIRIM FIRSATI
Sofia Evleri’nin kent merkezine 5 dakikalık mesafede olduğunu da söyleyen Kantarcı, “Sofia Evleri benim çok önemsediğim bir proje. Apartmanlarda yaşamaya mahkûm edilen insanımıza yaşam biçimini değiştirecek, onlara bir yandan iş hayatını aynı şekilde sürdürürken diğer yandan doğayla baş başa kalacaklar konutlar sunabilmek benim için çok değerli. Çok şükür ki arkadaşlarımız üstün bir performans göstererek bu görevi de yüzümüzün akı ile başarmamızı sağladı. Sofi Evleri aynı zamanda iyi bir yatırım seçeneği de sunuyor. Şu sırada konur sahibi olmayı düşünenler için kalan az sayıda konutun, uygun ödeme koşulları ile satışı devam ediyor. Konut kredi faizlerinin neredeyse dibi gördüğü bugünlerde, buradan bir ev almak, büyük bir fırsatı çok iyi değerlendirmek anlamına geliyor. Ben emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hak sahiplerine şimdiden hayırlı olsun diyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

Sofia Evleri İletişim Bilgileri:
Satış Ofisi: Çay Mah. Ziraat Bankası Yanı Askerlik Şubesi Karşısı Ağaç Ev ÇAYCUMA
İrtibat Numaraları:
(0 554) 703 16 14 – (0 507) 891 82 83 – (0 538) 476 28 49

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

KEZBAN ÖZDEMİR’İN CENAZESİ

22.08.2022-PAZARTESİ CENAZE İLANI İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜ HACI MAHALLESİ’NDEN; MÜZEYYEN CURA…

22.08.2022
Pazartesi
Detaylar

ADEM TURPCU’NUN CENAZESİ

İLÇEMİZ DERELİ KÖYÜ’NDEN, ZÜLFÜYE VE ŞEVKET TURPCU’NUN OĞULLARI, ŞEVKİ, ŞEVKET,…

03.07.2023
Pazartesi
Detaylar

Taşınmaz Satış İhalesi 29 Aralık…

29.12.2014
Pazartesi
Detaylar

Yol Harcamalarına Katılım Payı

Çaycuma Belediyesi zabıtası, Başkanımız Bülent Kantarcı’ya “Yol Harcamalarına Katılım Payı”…

17.12.2019
Salı
Detaylar