Sorunlarımızı dayanışma içinde çözeceğiz

Sorunlarımızı dayanışma içinde çözeceğiz

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2018 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 52 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Hayri Kandemir’e yaptığı ziyarette, “Sadece esnafı ilgilendiren değil Çaycuma’nın bütün projelerini hayata geçirmek için Hayri başkanımız ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla haberleşme ve dayanışma içinde olacağız” dedi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanlığına yeniden seçilen Hayri Kandemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kantarcı Belediye Meclis Üyeleri Bahri Malakçı ve Zühtü Fuat Kalaycı ile birlikte yaptığı ziyarette, “Çaycuma’nın sorunlarını dayanışma içinde birlikte çözelim” çağrısı yaptı.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanı Hayri Kandemir, genel kurulun ardından 15 gün, grip rahatsızlığı nedeniyle istirahat ettiğini daha sonra da yurtdışına gidip geldiği için ziyaretlerde gecikmeler yaşandığını belirterek, “Başkanımız Bülent Kantarcı, buraya kadar geldiler bizi kutladılar. Şahsım, yönetimim ve kurumum adına kendilerine teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki süreçte esnaf ve sanatkarlarımızın talepleri doğrultusunda güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

GÜVEN TAZELEYEREK TEKRAR YOLA ÇIKMIŞ VAZİYETTE

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ise yaptığı konuşmada, göreve yeniden seçilen Hayri Kandemir’e hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini belirterek, şöyle dedi: “Kendisi de söylediği gibi kış mevsimi. Araya hastalık ve yurtdışı seyahatinin girmesi, bizim de program yoğunluğumuz nedeniyle gecikmiş bir ziyaret oldu ama yine de çok gecikmeden tamamlamış olduk. Hayri arkadaşımız bu görevde uzun zamandır bulunuyor. Esnafın büyük bir beğenisiyle, güven tazeleyerek tekrar yola çıkmış vaziyette. Önümüzdeki dönemde, de yine hep birlikte, sadece esnafı ilgilendiren değil Çaycuma’nın bütün projelerinde, Hayri başkanımız ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla haberleşme ve dayanışma içinde olacağız. Ben bu vesileyle kendisine yeni seçildiği görevinde başarılarının devamını diliyorum. Hep birlikte Çaycuma için güzel çalışmalara imza atacağımız umuyorum.”

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

İŞÇİLİK HİZMETİ ALIMI İŞİNE AİT…

20.11.2015
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesi Taşınmazlar 25.10.2016

25.10.2016
Salı
Detaylar

FATMA GEDİK’İN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; ERDOĞAN GEDİK, SONGÜL AYDIN VE MERHUME ERGÜL…

13.08.2022
Cumartesi
Detaylar

Mükellefiyet’in filmini de yapacağız

Çaycuma’da kitaplarını imzalayan Yazar Metin Köse, “Mükellefiyet” romanını sinema filmi…

16.01.2018
Salı
Detaylar